Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottatok már a progéria...

Hallottatok már a progéria (korai öregedés) nevű betegségről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Annyira borzasztónak találom és nincs gyógymód se rá. Nagyon sajnálom ezeket a gyerekeket. Meghalnak mielőtt élhetnének.Nagyon szomorú :-(


2011. nov. 16. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, egyszer láttam egy dokumentumfilmet egy csalásról. ahol 5 gyerekből 2 progréiás volt.

Valóban nagyon szörnyű, és ezen kívül még millió undorító betegség van, amely megkeseríti az emberek életét.

Mikor ilyeneket látok, akkor gondolkodok el azon, hogy mekkora ajándék az életem, és hogy nagyon kell vigyázni a meglévő egészségre is.

2011. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen rengeteg van. De engem ez különösen megrázott, nem is tudom miért. Talán azért mert ők még gyerekek.. Én is dokumentumfilmben hallottam erről először.
2011. nov. 16. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
De ez legalább csak kevés embert érint. Baromi ritka betegség. Van ezen kívül ezer meg egy legalább ennyire szörnyű betegség, amelyek gyakrabban előfordulnak.
2011. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!