Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha ki kell venni az embernek...

Ha ki kell venni az embernek a manduláját, akkor az mennyi idő kórházat, ill kényszerpihenőt jelent? Egyáltalán mivel jár egy ilyen műtét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy-két nap kórház, illetve otthon két hét lábadozás. A műtét után kellemetlen az evés, mert fáj.
2011. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia!Nem rég vették ki a mandulám friss az élmény..:) 3 napig voltam kórházba, de akinek bevérzett az plussz egy napot jelentett..Nekem szerencsére nem..Én 10 nap után már dolgoztam, de az első 7 nap az maga volt a pokol, aztán mintha elvágták volna a fájdalmat..Ma van két hete hogy megműtöttek.Még fáj mintha be lenne egy picit gyulladva a torkom, de teljesen elviselhető..A műtét után egy hétig nem hajolhatsz, nem végezhetsz semmilyen olyan munkát amivel baci kerülhet a szádba, nem moshatsz hajat, és nem fürödhetsz meleg, csak langyos vízben..Kicsit kellemetlen, de ha úgy döntenél hogy nyáron műteted meg akkor meg egy hétig nem mehetsz napra..Remélem segítettem..
2011. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!