Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagywc probléma?

Nagywc probléma?

Figyelt kérdés

Ez lehet hülyeségnek hangzik de nem tudok máshol, de még otthon sem, ha nálam van valaki, pl. a barátom.

Attól tartok, hogy esetleg hangot hallatok, mert az elég ciki. vagy csak én gondolom annak? Ès irigykedem, hogy pl. a pasimat nem zavarja, képes teljes csendben elintézni a dolgát, és még csak hangot sem hallat.

Hogy lehet ezen úrrá lenni? Baromság tudom, de kíváncsi vagyok veletek hogy van ez!


2011. nov. 21. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Velem ez csak akkor van ha máshol vagyok. Otthon semmi gondom nincs ezzel nem számít kivan nálam, mindig elintézem a dolgomat. De ha én vagyok valakinél egyszerűen nem tudom elvégezni így a dolgomat, és hogy ez miért van így fogalmam sincs.
2011. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez tök normális emberi dolog, mindenki sz.rik és senki nem rózsaillatút! Hogy lehetne levetközni ezt a gátlást? Ha megbeszélem vele ezt, hogy én ettöl rosszul vagyok, az segítene? Esetleg el kellene poénkodnom? De már a gondolattól is vért izzadok, hogy erröl beszéljek vele.
2011. nov. 21. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt. Tudod mi kellett hozzá? Hogy bent legyen a gyermekeim születésénél. Onnantól már pukizok, kakilok nyugodtan a wc-n, amikor itthon van. Azelőtt folyamatosan lehúztam, hogy ne hallja. MOndta, hogy mindent hallott és őt nem zavarta akkor sem.
2011. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az igen! Hát még nem akarok gyereket szülni, szóval mást kell kitalálnom.

Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel.

Csak én akkor sem tudok, ha közben lehúzom a wc-t.

2011. nov. 21. 11:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak Te gondolod cikinek. Ha minden rendben van a kapcsolatotokkal, akkor ennek teljesen természetesnek kell lennie!
2011. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én simán tudok nagywc-zni, izgalmas más helyen, de csak akkor ha betudom zárni az ajtót. Viszont a pisiléssel már gondban vagyok, néha még itthon se megy...
2011. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez hogy lehet? Hogy a nagywc megy, a pisi meg nem? Valami lelki oka van, esetleg félsz valamitöl, vagy mi?
2011. nov. 24. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, valahogy nemmegy akármennyire kell, voltam nyáron táborba, ilyen 15órás busz út volt, közben megálltunk benzinkutaknál, de az első két helyen nem mentem mert még nemkellett, aztán a harmadikon (utolsó) benzinkuton leszálltam de már ott se tudtam. Utána jött még 4-5 óra út, az utolsó órában azthittem kimegy a padlóra, elértük az uticélt, bementünk egy házba, de még ott is kb 10 perc kellett mire elindult. Ja és az egész ház kilakoltatása + csap megnyitása....
2011. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vagyis elindult a pisi :D
2011. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jesszus... és nagywcnél nem félsz, hogy bedurrantasz? Azért kérdem mert csap kell a pisihez, meg a ház kilakoltatása...
2011. nov. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!