Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 175 cm magas 85 kilós srác...

175 cm magas 85 kilós srác vagyok és sajnos magas a vérnyomásom. Nézegettem a neten hogy mi lenne jó nekem a súlyzóedzés vagy a kardió?

Figyelt kérdés
És elhatároztam hogy a kardiónál maradok mert a súlyzózás az emeli a vérnyomást, viszont azt is hallottam hogy ha csak kardiózok akkor izomvesztéssel jár. Ez igaz? Mit tegyek? súlyzózni a magasvérnyomásom miatt nem lehet:(
2011. nov. 22. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitol magas? Ezen valtoztatni nem lehet?

Gyogyito joga, lazitas napi szinten pl.

2011. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem szedsz rá gyógyszert? Tönkre fogja tenni a szervezetedet a magas vérnyomás.
2011. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na most régebben mikor többet mozogtam a vérnyomásom rendben volt, mostanában nem sok a mozgásom. Gondolom emiatt is lehet. Viszont azért kérdezem hogy most akkor milyen sportolásba fogjak bele hogy ez ellen tegyek? Kardiót mondták de én meg úgy hallottam az meg leépítí az izmokat is. Egyébként 25 éves vagyok.
2011. nov. 22. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
A koplalás építi le az izmokat, nem a kardio.
2011. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!