Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Ha nektek is...

Miért van ez? Ha nektek is van hasonló osszatok meg légyszi, nemet és kort és kérek

Figyelt kérdés
Szeretnem tudni milehet ez.ha valaki kicsit félidegésit,rámjön egy nagy ideg,elkezdek sikitani,nagyon sírni és begőrcsöl a szívem,nagyjábol tudom mitől van,arra lennék kíváncsi veletek előfordult már ilyen?csak értelmes válaszokat köszönöm!20N
2011. nov. 23. 05:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi ha valamit helytelenul írtam,de most se érzem jól magam.
2011. nov. 23. 05:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a hiszti. Számolj tízig mielőtt visítani kezdenél.Gyorsabban veszed a levegőt, szaporodik a pulzusod, ezért érzed azt hogy" begörcsöl" a szíved.Uralkodj magadon!
2011. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha telennél így.kíváncsi vagyok hogy bírnád! Ez nem hiszti ha tudni akarod.számtalan problémám van,de gondolom nem vagyok egyedül. És elég sok betegségem, Köszi az értelmetlen válaszod.
2011. nov. 23. 13:42
 4/9 anonim válasza:

Idegi kimerültség

Valami nagy dolog van most az életedben aminek meg kell felelned?

Én akkor vagyok ilyen amikor minden a nyakamba zúdul és senki nem könnyíti meg a helyzetet.

24 éves-lány

2011. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,ezt eltaláltad!sajnos így van,de bízom benne hogy jöhet meg jó is! Köszi a válaszod.
2011. nov. 24. 18:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy te is így vagy!
2011. nov. 24. 18:25
 7/9 anonim válasza:
Túl kell lépni rajta mert különben az ember megbolondul.
2011. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen,valahogy túl kell,azon vagyok.
2011. nov. 25. 17:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudnátok meg adni par tanácsot?
2011. nov. 28. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!