Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miket láttak azok akik klinika...

Miket láttak azok akik klinikai halálba kerültek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Légyszi! Aki ír az kap felpontozást!
2011. nov. 23. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ismerősöm és saját tapasztalatom sem. De úgy tudom, hogy sokan egy sötét alagútat látnak, a végén fehér, vakító fénnyel, ami felé tartanak. Sokan arról is meséltek, hogy közben megnyugató zenét hallanak, és különös nyugalomban érzik magukat.
2011. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát klinikai halálban még nem voltam, de érdekes tapasztalatom van. :D

Egyszer mikor elájultam, ilyen tök fura volt, előtte (van rutinom, na XD) csak kiesett egy kis idő, sose emlékeztem semmire.

Na de egyszer ilyen álom-szerű izé volt. Hát fényesség az volt, talán leginkább egy vonatra emlékeztetett, voltak rajta mások is, de úgy arcokat, meg konkrét személyeket nem tudtam kivenni. Eltűntek, cserélődtek. És valahogy olyan boldog voltam.

Amúgy valószínűleg az oxigénhiány okozta, még csak nem is haldokoltam bizonyára. :D De gondoltam hátha érdekel, halálközeli élményként hasonlókat olvastam már azóta.

Viszont egy másik ájulásnál majdnem meghaltam, mert lenyeltem a nyelvem (de még időben észrevették), az viszont csak egy kiesés volt, és hulla fáradtnak éreztem magam, mint aki két éve nem aludt, pedig 1 órával ébredés után voltam...

2011. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megy a pont az előző kettőnek, de persze még mindig várok válaszokat.
2011. nov. 24. 05:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy sötét alagútban voltam, s a távolban Elvis és Magdi anyus integetett.
2012. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont megy!
2012. febr. 7. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!