Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cukorbeteg vagyok?

Cukorbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam vizsgálaton, vérvételen az egészségügyis kiskönyvem miatt, ahol a cukrom : 7 et mutatott ki. Nem ettem előtte semmit, és csak vizet ittam. Újra elmentem kedden, hogy hátha a gép rontott el valamit, vagy ittam valami cukrosat, csak nem emlékeztem, de ma elhoztam az újabb leletet és ezt írja : Vizsgálat neve : Serum glukose , Mért érték : 5, 030 mmol/ l, Életkor szerinti ref. : 3, 90 - 5, 80 ....Ez mit jelent.....
2011. nov. 24. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem vagy cukros. normalis a gloke szinted.
2011. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

'Életkor szerinti ref. : 3, 90 - 5, 80'

Ez a normál értéktartományt jelöli.

A tiéd beleesik, tehát nem vagy cukorbeteg. :)

2011. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy cukros! Nekem 10 volt és diétával nekem is visszament normál szintre. Nem kell se gyógyszer se inzuli. Csak figyelj a kajákra. Gyors éttermi kaját kerüld, kaja után víz nem cukros üdítő és még sokáig nem lesz semmi baj!
2011. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam : )
2011. nov. 24. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!