Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamit székrekedés ellen?

Valamit székrekedés ellen?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy inger van csak szörnyű fájdalom közepette ülök a wc-n és már egy hete sajnos nem jutok el odáig hogy ki jöjjön..:(.Tudtok valami praktikát vagy valamit hogy lehetne már végső stádiumba puhítani rajta?Ez így elég röhejes, bocsi mindenkitől a közvetlenségért, de ti vagytok az utolsó reményem..
2011. nov. 25. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
még utolsó remény: egy ORVOS! Teljesen abnormális állapot.
2011. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy abnormális, csak dokihoz menni ilyen problémával szerintem nagyon ciki, és tudom hogy egészségről van szó akkor nem kell ezzel foglalkozni csak gondoltam megpróbálom hátha valaki már megelőzött itt, és tud mondani valamit..
2011. nov. 25. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ciki a fenéket, szerinted milyen cifra dolgokat láttak már??? Az a ciki, ha már 1 hete nem mentél el ezzel!!!
2011. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
használj glicerin kúpot, egyél aszalt szilvát és igyál Hunyadi gyógyvizet. és ezektől tuti higabb lesz.
2011. nov. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem ciki orvoshoz menni,de igyál tejet vagy savanyú le.stb
2011. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne érezd cikinek, hogy orvoshoz mész, mert nagyobb baj is lehet belőle. És nincs miért bocsánatot kérned!
2011. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sikerült már azóta?mert ha nem mész el,ennyi idő alatt bélcsavarodást is kaphatsz!
2011. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!