Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Senki nem szed Fevarin tablett...

Senki nem szed Fevarin tablettát? Nem tudtok róla mondani semmit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Anyám szedi, este 50 mg-ot. Negativ gondolkodású volt fiatal kora óta, az aggodalmaskodása és az állandó szenvedése a jelentől és a várható jövőtől elfedte, hogy kialakult a depresszió nála. Pszichiáter mondta, hogy depressziós és ezért irta fel neki. Kb. egy éve szedi, neki jó volt. Főleg, hogy nem voltak és nincsenek mellékhatásai! Előtte mást adott ( kettőt is próbált) a pszichiáter de azoknak nem birta a mellékhatásait.
2009. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Nekem is a pszihiáter irta fel,mert olyan gondjaim vannak,ha valaki mellettem hangosan beszél képes vagyok elsírni magam. Ha valamiért meglepődök,s ha szól valaki valamit megijedek és nem jön ki hang a torkomon csak remegek,éjszaka nemtudok aludni csak gondolkozom,minden rossz dolgon,ha egyedül alszom félek,nem merek ki menni a szobából éjszaka.Mindig azt képzelem magamról hogy én vagyok a legcsúnyább a legkövérebb.Tehét újból neki fogtam szedni csak most este egy fél 50-mg-os fevarint.Köszönöm a segítséget ha tudsz még segíts egyébként 49-éves nő vagyok.
2009. máj. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!