Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérszegénység ellen mit lehet...

Vérszegénység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vagy lehet a vérnyomásom alacsony...de mindig fáradtnak érzem magam és oylan kedvetlen vagyok,mintha beteg lennék... ha iszok egy bögre kávét..egyből normális a kedvem nem depressziós és tudok koncentrálni...
2011. nov. 27. 16:12
 1/5 Boykaa válasza:

Szia!

nekem szintén alacsony a vérnyomásom,és az orvos azt mondta h erre nincs gyógyszer,csak kávé...

2011. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak most jöttem rá,hog miért vAN NEKEM mindig rossz kedvem...most hogy kávéztam ezerszer jobb lett..nincsnek olyn gondolataim,hogy öngyilkos legyek meg ilyesmik..nem gyötörnek rossz gondolatok..van türelmem mindehze.. de ha többet alszok az nem segít..nem pihenem ki magam rendesen:S vagy nem tudom..
2011. nov. 27. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is el kéne dönteni, hogy melyik a kettő közül, mondjuk vérnyomás méréssel és laborral.
2011. nov. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vérszegénységre minden nap 1,5 deci jó minőségű vörösbor elfogyasztani kéretik.
2011. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!