Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 0.89-es HDL koleszterinnel...

0.89-es HDL koleszterinnel mit kezdjek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
örüljél, hogy normális
2011. nov. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez pont a "jó" vérzsír, és ha az internetes referenciaérték megbízható, akkor nálad kórosan alacsony. Jobb lenne azért a háziorvossal konzultálni erről előtte, de egy kis halolaj kapszula segíthet ezen.
2011. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert a normális tartomány 1,4-2,5 között van, az orvos azt mondta ez nem betegség, de biztos van valami oka, hogy ilyen alacsony nem?
2011. nov. 28. 14:29
 4/8 A kérdező kommentje:
hát igazából sima vérkép után, csináltatott egy pajzsmirigyest is viszont az pont jó lett, két érték közötti, és ennyi
2011. nov. 28. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ennek táplálkozási, életmódbeli háttere van
2011. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy lenne az oka akkor az LDL-lel is gond lenne.
2011. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

értem és lehetséges, csak nemtudom mit kéne ennem, hogy helyre álljon, mert azért oda figyelek mit eszek, zöldségeket stb. amire azt mondjuk egészséges és tudom a koleszterin az zsír-ból áll, de akkor mivel vigyem be?

csak csirke húst szeretem, lehet ez a baj, hogy nem eszek disznót meg mást mint pl szalonna, meg sonka meg egyebek?

de ezt nem hiszem hogy így van mert ott van a sok vegetáriánus is...

tornázni is szoktam, na a másik mindig alacsony a vérnyomásom előtte is utána is. áltban 94 nagynehezen kávéval feltudom nyomni 120-ra. ez összefügghet??

2011. nov. 28. 16:37
 8/8 A kérdező kommentje:
még annyi, hogy ezt is mondtam dokinak, azt mondta amíg nem érzem rosszul magam addig nem gond, csak fura hogy családba mindenki akinek gondja van vérnyomással az azért van mert magas.
2011. nov. 28. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!