Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen egy térd MR vizsgálata?

Milyen egy térd MR vizsgálata?

Figyelt kérdés
A koponya MRt tudom, de ha egy végtagot, lábat, kart, térdet vizsgálnak az hogy zajlik?Ugyan úgy lefogják az ember fejét?Lehet elötte enni-inni?A doki nem mondott semmit.
2011. dec. 1. 07:41
 1/3 Virág6 ***** válasza:
Én mikor MR-re mentem a kezemmel,ugyanúgy betoltak abba a "koporsóba":)Bekötötték a kezem.A fejemet nem fogták le.Inni enni lehet elötte.Nem olyan mint a ct,hogy elötte meg kell inni egy vagy két liter folyadékot.És kontraszt anyagot sem kaptam.
2011. dec. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem a fejet hanem azt a végtagot rögzítik amit vizsgálnak.

Enni inni lehet előtte

2011. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy külön végtag MR gép alá kellett tolni a lábamat, ami nem olyan nagy mint a koponya. És csak az egyik lábam fért bele. Csak a lábad nem szabad mozgatni, de egyébként olvashatsz újságot is, ha úgy tetszik. :)
2011. dec. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!