Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miként lehet kívülállóként...

Miként lehet kívülállóként megtekinteni egy műtőt, ha nem vagyok eü dolgozó?

Figyelt kérdés
Természetesen nem szeretnék betegen oda kerülni, meg más szenvedését látni. Egy üres is megfelelne, csak betekinteni zöld ruhába, maszkba öltözve.

2011. dec. 1. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Első nap belógsz a kórházba, és ellopsz egy öltözéket a szennyesből. Hazaviszed, kimosod, kivasalod. Pár nap múlva bemész a kórházban a wc-re és ott átöltözöl műtősnek. Aztán keresel egy műtőt. Ennyi.

Csak az a baj, hogy beöltözve már nem kérdezheted meg, hogy hol is van a műtő, mert hülyén néznének egy műtősre....

Megvan: beöltözés előtt, még civilben kérdezed meg...

Aztán, ahogy leírtam, és mehetsz is. Elfelé menet mondhatod, hogy sz.arni mész, aztán átöltözöl, é usgyi vissza a zárt részlegbe.

2011. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idos vagy, mivel erdekes lenne, hogy egy 12 eves gyermek mutos ruhaba rohangal a korhazban es a mutot keresi, tehat ezt felejsd el.

Barmelyik korhazba betudsz menni, es eloadhatod ezt a keresedet, mivel neked egy ures muto is eleg, es ezt megfogjak mutatni. Egy mutetre mar nem engednenek be, ami termeszetes is.

2011. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem nem sok esély van rá.

Én láttam milyen egy műtő belül...semmi extra, sok gép és minden zöld...és kör alakú volt :D

2012. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Abban biztos lehetsz, hogy nem fogják neked megmutatni... Szerintem nincs rá így mód.

Eü.dolg.

2012. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha jelentkezek takarítónőnek a kórházba, oda is be kell menned takarítani
2014. ápr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*jelentkezel
2014. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!