Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik ismerősőm kórházi...

Egyik ismerősőm kórházi dolgozó, és hozott nekem egy bizonyos "NESTLÉ MODULEN IBT"táplálékkiegészítő port, konzervdoboz félében. Meg ehetem én is?

Figyelt kérdés
A baj az,hogy nincs rajta magyar nyelvű leírás.Angolul rajta van,h "chron szindrómásoknak ajánlott..."attol én nem ehetem meg?mivel hízni szeretnék és edzem is.
2009. aug. 13. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szindrómásoknak való, gondolom az vmien speciális táplálék nekik, én azt ajánlom h ne kísérletezz vele mert ha vannak benne gyógyszerek is azok könnyen az ellenkezőjét hozhatják elő az egészséges szervezetedből
2009. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel chrom-sziddromásoknak valo, lehet nálad ellenkezőját váltja ki, én nem probálgatnám, sosem lehet tudni...Ha hizni szeretnél vagyis ugy gondolom "izomra " számtalan táplálék kiegészitö van ami legális erre a célra, azért mert ez ingyen van ne reckirozz !!!
2009. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Chron-szindróma az immunrendszer betegsége, bélgyulladással jár(hat). A Nestlé Modulen IBD (nem IBT) speciálisan nekik készült gyógytápszer, elvileg mellékhatása nincs, (májra figyelni kell!) de ha te egészséges vagy, nem biztos, hogy ilyen porokat kellene enned.
2009. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem rövid távú alkallmazása kapcsán nem okozhat gondot, mivel épp bélgyulladásos betegeknek van, így gondolom bélkímélő és tele hasznos tápanyaggal. azonban fölöslegesnek tartanám, hogy ilyet fogyassz!


[link]

2009. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindőtöknek,szerintem inkább nem kísérletezgetem...tényleg fölösleges is.
2009. aug. 16. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

nyugodtan megihatod/eheted ezt az étrendkiegészítőt, nem lesz tőle semmi bajod! amúgy én crohn beteg vagyok,nekem is kellett hízni,én is ittam ilyesmi port(Fantomalt, íztelen, sok kalóriás, akármihez lehet keverni)) innivalóban vagy levesben higítva, és speciális tápszert(Isosource, van vaníliás, csokis, kávés, csak a vaníliásat szeretem, a csokisat utálom..) is amit elvileg orrszondához használnak,de lehet szájon át is, és finom is, híztam is tőlük. JA és a tesóm+apukám is ittak a tápszerből, tesóm meg a porból mivel vékonyka, és semmi bajuk nem lett, gyerekorvos is mondta! Úgyhogy ha hízni szeretnél, nyugodtan ihatsz ilyet, én csak így tudok hízni...

2009. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!