Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiakartam húzatni a fogam, a...

Kiakartam húzatni a fogam, a fogorvos nem húzta ki. Gyógytömést adott, ez mire volt jó?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván megmenthetőnek látja a fogad. Örülj neki, hogy így van De miért nem tisztáztad vele?
2011. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert a fogorvos eléggé nagy képű volt, olyan durván viselkedett akkor is amikor bementem.
2011. dec. 3. 15:16
 3/9 anonim ***** válasza:

mert nem fog visszanőni a fogad, gyógytöméssel esélyt kaptál arra, hogy megmentsd

olyan fogorvoshoz ne is menj, aki simán kihúzza csak, annak nem számít mi van veled.

2011. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha megint bele jön a fájás?
2011. dec. 3. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor majd kihúzza. Vagy betömi másodszor.

Megmentik a fogát, és még ő van megsértve.

2011. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Maszek, vagy SZTK? Mert arra senki nem gondol, hogy esetleg anyagilag nem mindegy? Persze minden pénzt megér, hogy megmentsék a fogadat, az a kérdés van-e rá pénzed? Ha van, ne sajnáld erre.
2011. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ebbe már nem jön vissza a fájás.

A gyökér kezelése miatt.

MOYO válasza:


De hálás lehetsz, mégha bunkón is visekedett.

Az én orvosom csak húzott, és 4fogpótlás 100.000ft-ba került.


Ezzel, hogy kezelte, megmentette a fogadat.

Betömik és kész.

2011. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Arra volt jó, hogy megmentette a nyomorult fogadat. Nem tudom, hogy miért szakért olyan, aki nem ért hozzá. legalább az orvosnak higgy! Ha mégis megfájdul, akkor újra betömi, vagy kihúzza, ha éppen nem gyökérkezelte az elsőnél, mert akkor a fogad halott, nem tud fájni. De legalább megvan és nem kell súlyos tízezreket költened pótlásra vagy fog nélkül rohangálni.


Az orvosok gyakran bunkónak tűnnek, igazából csak nem tudják, hogyan lehetnének kedvesek, de hidd el, szakmailag azért rendben vannak.

2011. dec. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megfájdult megint, de úgy,hogy a falba bírtam volna verni a fejemet. Elmentem másik fogorvoshoz, Istennek hála kihúzta.
2011. dec. 14. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!