Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kamaszok! Szedtek valamilyen...

Kamaszok! Szedtek valamilyen gyógyszert? Pl: altatót, nyugtatót, hashajtót?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elég parás és maximalista voltam kamaszkoromban, és nem volt önbizalmam, de szerettem volna jól teljesíteni így aztán az érettségi előtt /pláne mateknál ami baromi nehezen ment/ olyan idegesség jött rám, hogy majd belegebedtem ezért a gyógyszertárban a nőci ajánlott egy recept nélkül kiadható német cuccot, valami gyenge, gyógynövényes gyereknyugtató, hangulatjavító volt. Tényleg elég gagyi volt mert naponta akár nyolcat is be lehetett venni belőle. Nekem hatott, nem volt mellékhatása, és elvonási tünetek sem. Leérettségiztem nyugodtan, aztán nem is szedtem többet. Nem is hiányzott.
2011. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Csak nem viszem túlzásba. Csak ha olyan helyzet adódik... Hosszú távon egyáltalán nem szabad alkalmazni!!
2011. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak igen gyógynövény alapúak, a Hova nyugtató is ilyen vagy a Sedatif-PC is nagyon jó, ezek mind homoepátiás szerek, amire nem lehet rászokni. Vagy a citromfű tea is nagyon hatásos is tud lenni.
2011. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ne értsétek félre,én nem is szedek,és nem is akarok,csak kíváncsi vagyok,mert már sok helyen láttam hogy "igen rejtegetem a gyógyszereimet"
2011. dec. 4. 11:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Abba a pár piros betűs napba eléggé durva adagokat nyomok le görcsoldókból..
2011. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali! Ugyan már 28 éves vagyok... hát így visszagondolva én szedtem! Igenis amikor meg voltam fázva, néha bevettem 1-1 algopirint, de mást soha, és nem is hiányzott...
2012. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tramadol rivotril minden nap ;-) jó függőséget csinál
2012. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azmi? xd
2012. febr. 10. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!