Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefekszek, és...

Szerintetek ha lefekszek, és elkezdek gondolkodni, stb. vagyis nem alszok amikor lefekszek, hanem gondolkodok, meg ilyenek. és elmegy vele kb.3-4 óra, akkor ez jó dolog? :D

Figyelt kérdés
És hogy miért nem tudok elaludni akkor, ha ezt csinálom?
2011. dec. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért 3-4 óra nem igazán egészséges :D 1-2 óra még OK.
2011. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti hogy nem vagy álmos. Ilyenkor szokták mondani hogy igyál egy bögre meleg tejet, olvass pár oldalt egy könyvből, de ne a tévét kapcsold be. Én volt hogy az mp3-ast bekapcsoltam és rádiót hallgattam rajta. El is álmosodtam. :)
2011. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire jo vagy rossz dolog azt csak te tudhatod. Ha teged nem zavar a 3-4 ora gondolkodas es van eleg idod kipihenni igy is magad akkor ok. De ha faradtt vagy masnap akkor probalj meg valamit tenni hogy elalmosodj.

Amugy tudom en is milyen erzes hogy gondolsz erre gondolsz arra aztan eltel egy fel ejszaka. Nekem az valt be hogy elalvas elott nem nezek tv-t(foleg hiradot ami felzaklatna), inkabb olvasok egy par oldalt valamilyen lelekemelo, megnyugtato spiritualis konyvet. Amikor meg tenleg behunyom a szemem akkor ellazulok es nem gondolok tobbet semmire. Ha eszemben jut hogy holnap milyen programom van es "holnap is nap van holnap meglatjuk mit csinalok" sohajtok egy nagyot ellazulok es mar alszok is kisdeden.

Egy orvos ismerosom szokta mondogatni a betegeinek akik almatlansaggal kuzdenek hogy amikor lefekszik valaki mondja azt maganak hogy "atadom magamat Istennek biztonsagban vagyok"

Esetleg segithetne rajtad egy nyugtato hatasu tea, valamilyen novenyi alapu nyugtato, altato is. Gyengeden hatnak raszokni nem lehet.

2011. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!