Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt a lábammal? Ez...

Mi történt a lábammal? Ez csípés lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig csak méhe és szúnyog csípett meg (ilyen időben viszont szúnyogok nincsenek, méhét se láttam, így ezeket kizárnám). Ma viszont észrevettem, hogy nagyon csúnya a lábam. Fáj, de nem viszket. Készítettem róla képet, hátha valaki meg tudja mondani ebből, hogy ez csípés lehet-e?

Itt a kép (photoshoppal kivágtam belőle már amennyire sikerült azt, ami nem lényeg, mert túl nagy lett volna a fájl-ezért ilyen béna): [link]

Fehér pont szerű van a közepén és körülötte piros. A többi nem lényeges, mert nem tudtam olyan jól levágni a többit)

Hogyan kezeljem? Mivel kenegessem/borogassam?


2011. dec. 12. 16:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy nem ütöttem be sehová sem a lábamat, ebben teljesen biztos vagyok.
2011. dec. 12. 17:01
 2/3 anonim ***** válasza:

1. pattanás

2. valamilyen más rovar csípett meg

2011. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez pattanás lenne. Főleg nem a lábamon.
2011. dec. 12. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!