Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Evvel orvoshoz kéne menni?

Evvel orvoshoz kéne menni?

Figyelt kérdés
Régóta észrevettem , hogy bal oldat a szivemnél a mellkasom időnként fáj. Bele nyilal, vagy szúró érzést érzek, van amikor bizsergető érzés, van amikor olyan nehéznek érzem, mintha valami súly lenne a mellkasomon és nyomná, olyankor még hirtelen levegőt sem kapok. Azután elmúlik. Nem tudom már pontosan 2-3 naponta jelentkeznek ezek a fura fájdalmak, de van olyan is hogy egy hétig nem, de utána ismét. Mitől lehet ez? Ez nem mostanába kezdődött hónapok óta, már lehet hogy vna egy éve is.
2011. dec. 14. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
EZZel orvoshoz kéne menned! Főleg, hogy nemed, életkorod nem közölted.
2011. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem azért ezzel menjél el orvoshoz,főleg ha visszatér mert nagy baj is lehet belőle.ha máshová nem is,de körzeti orvoshoz sürgősen menjél szerintem.
2011. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is rendszeresen van ilyen,és az elején én is aggódtam.Én elmentem az orvoshoz,de az orvos szerint nincs olyan gond amiért komoly orvosi vizsgálatra lenne szükség..

Igaz,engem megvizsgált(hogy megnyugodjak) de hál istenek semmi gond nincs a szívemmel.

Elmagyarázták,hogy nem is a szívünk fáj(csak úgy érezzük) csupán csak egy rossz levegővételnél beszorul a levegő,és ezért érezzük hogy szúr,bizsereg a szívünk..Sokszor annyira fáj,hogy másodpercekig nem veszek levegőt,mert az is fáj.Ilyenkor egy jó nagy mély levegőt kell venni,és lassan kiengedni.Ha többször csinálod hamar elmúlik a fájó érzés..Nálam 14 éves korom óta van.Van olyan év amikor nem jön elő,van amikor elég sűrűn..(feltételezem hogy szerepet játszik a stressz is)

Szóval ha akarsz elmehetsz orvoshoz,hogy megnyugodj..De semmi bajod nincs..csak a levegő szorul meg..

2011. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedjél magnézium tablettát,pl.Magne B6-ot,nekem is hasonló problémám volt,és magnézium hiány miatt,aztán elkezdtem szedni,és rá egy hétre teljesen megszűnt a probléma.
2011. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem idegi alapon fáj
2011. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!