Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért rossz az Actival,...

Miért rossz az Actival, Centrum, stb?

Figyelt kérdés

Van egy blog, ami életmódváltással foglalkozik, de az írója többször is leoltotta már ezeket a termékeket, hogy nagy szar mind, amit ő ajánl, az a frankó. De semmilyen tudományos alapja nincsen, akkor hogy lehet ilyet kijelenteni? Nem azt mondom, h ami rá van írva, azt mind el is hiszem, de akkor se tudom ezt hova tenni. Honnan tudjam, hogy amivel ő szimpatizál, abban mi van? Minden télen a Béres Actival-ját szedem, semmi bajom nincs tőle, évek óta nem voltam náthás, a vérképem is tökéletes, szóval vmi haszna csak lehet, nem?

Ti mit gondoltok?


2011. dec. 14. 14:53
 1/2 pegazusi ***** válasza:
A blog írója egy idióta. Az Actival tényleg nagyon jó. Jómagam is azt fogyasztom immár 6 éve (Actival Max és a ginzenges Actival Energiat felváltva) és én azóta még megfázva sem voltam. Nekem ez elég bizonyíték.
2012. nov. 29. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jaj válasza:
egy idejig én is ugy vélekedtem hogy nagyon jó. de egy bizony idő után horom zavart okozott. hamarabb jött meg a menstruációm nagyon kevés mennyiségű volt és 12 napig tartott. és ugy vettem észre hogy két nap el felejtettem bevenni és szinte majden elmúlt és másnap megint bevettem és újra. erre rájöttem nem szedtem és el is múlt . azóta semmi. nagyon meg voltam ijedve. szerencse hogy rá jöttem. többet biztos nem szedem. de ezt leszámitva szerintem is jó vitamin. :)
2012. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!