Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan cikkeket...

Tudnátok nekem olyan cikkeket linkelni ahol torz emberekről írnak?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma,a google-ban már elég sok ilyenre rákerestem,de jó lenne ha tudnátok nekem ilyesmiket linkelni.Lehetőleg magyar vagy angol nyelven.Köszi előre is.:)
2011. dec. 15. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az, hogy "torz"?
2011. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát pl. nem tudom ismered-e,volt egy ilyen sorozat Discoveryn,hogy Emberi tragédiák,abban voltak ilyesmi esetek.

de am így konkrétan olyanokra gondoltam akik ilyen eltorzult arccal vagy deformált fejjel születtek,ilyesmik.

2011. dec. 15. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor keress fejlődési rendellenességeket. Annyi van belőle, mint az állat. Nyúlajak, farkastorok, hydrocephalus, sirenomelia, foetus papyraceus, sziámi ikrek, phocomelia, magzati alkoholszindróma, anencephalia, meningocele, craniosynostosis, scaphocephalia, brachycephalia, acro vagy turricephalia, achondroplasia, Apert-szindróma, Pfeiffer szindróma, Down szindróma, Crouzon-szindróma, meromelia, rákolló-deformitás, Treacher-Collins szindróma, Robin-szindróma, holoprosencephalia, microcephalia


Persze egy jó részük halálos.

2011. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
google parlamenti napló
2011. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!