Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a farokcsontom ha ülök....

Fáj a farokcsontom ha ülök. Elmúlik szerintetek?

Figyelt kérdés

Három napja kezdett el fájni. Már sokmindennek utánaolvastam az interneten, de nem akarom magam rémisztgetni tovább. Tehát az van, hogy ha leülök akkor fáj. Ha viszont egyenesen ülök, nagyon kihúzom magam, akkor nem fáj, ha megnyomom, akkor sem fáj, ha mozgok, állok, akkor sem. Kissé idegesít, mert ez korlátoz majd az olyan dolgokban mint az utazás, vezetés. A keresztcsontom nem fáj. Az is tudom, hogy nem ütöttem be, viszont mindig egy picit ferdén állt. Nektek volt már ilyen? Elmúlt? Mitől lehet? Attól esetleg, hogy nehezet emeltem? Vagy inkább érdemes orvoshoz fordulni vele mihamarabb.

Köszi a válaszokat majd.


2011. dec. 17. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor fáj, amikor felállsz?
2011. dec. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, akkor nem fáj. Pont ez amit én sem értek. Csak ha lehajolok és ha ülök. Ha fekszek akkor sem. Ezért becsapós reggelente, mert azt hiszem már elmúlt. Aztán mozgok kicsit, leülök és újra fáj.
2011. dec. 17. 12:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. :S
2011. dec. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!