Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek depressziós...

Szerintetek depressziós vagyok? Ha igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben teljesen levert vagyok (a reggel egészen rémes, de a délután... na az valami horror...), és gyakran úgy érzem, nem érdekel semmi, és képtelen vagyok bármit megtenni. Az is feltűnt, hogy egyre kevesebbet eszem, és a derékbőségem is kevesebb lett.
2011. dec. 18. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés az infó!

Hány éves vagy? fiú-lány?,mivel foglalkozol egész nap,vannak barátaid/ismerőseid?

2011. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 éves lány vagyok. Nincs túl sok barátom. :/ És amint tehetem, zenét hallgatok.
2011. dec. 19. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj "csibe"!

Én!! próbálok hozzászólni és tanácsot adni,én már "túl vagyok"egy depresszión és írtam egy hozzászólást egy kérdezőnek ebben a témában,elég jól összeszedtem a gondolataimat,hogy tanácsot adjak neki,ha gondolod bemásolom hogy elolvasd,mert azt nem tudom eldönteni hogy depressziós vagy-e /már!/,de szerintem tanulságos elolvasni mielőtt tényleg "depis" leszel! /Bocs a megszólításért,szerintem nem sértő egy "nagyapától"!/

Beillesztem:

Engem két éve kezeltek depresszióval.Ez valami olyan érzés mint amikor kihúzzák az ember lába alól a talajt,egyedül érzi magát,magába fordul,nem meri megosztani gondjait/bánatát másokkal,mert nem bízik senkiben.Jól mondom?...

Nos,én már gyógyultnak érzem magam,már nagyon ritkán veszek be gyógyszert,ezért megpróbálok tanácsot adni!

...Hát először is majdnem mindent "fordítva" kell csinálnod.Ne zárkózz be az emberek előtt,légy mindenkivel "nyitott",őszintén érdeklődj más emberek véleménye iránt,keresd hasonló korúak társaságát,érdeklődj új dolgok iránt,bővítsd az ismereteidet,hiszen még rengeteg dolgot nem tudsz.

Ne nyugodj bele a "sorsodba"legyél örök lázadó,tanulj!tudd meg mire vagy képes!Hagyd magad mögött a problémáidat csak új dolgokkal foglalkozz!Ha így teszel a Világ kitárul előtted és már nem is érzed magad egyedül!

Látod,máris van egy "barátod",aki jót akar NEKED!

Ne feledd:"Aki feladja az GYÁVA ember!!!


Üdv:Xaxa

2011. dec. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Hál' istennek, ami nekem van, elvileg csak hangulatingadozás, de meg fogom próbálni, ha ez a szar megint rám tör. :D
2011. dec. 20. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:

A Te korodban még "belefér" egy kis hangulatingadozás,csak fel a fejjel!!

Xaxa

/nem ez a nevem,csak olyan "cuki" nem?/

2011. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!