Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki lett már depressziós...

Valaki lett már depressziós egy sorozat miatt? Ha igen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben kifejtenéd?
2010. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ne nézd...

És lehetne saját életed is.

2010. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás attól is függ milyen sorozatról van szó. Leírod?
2010. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
:D:D nem depresszió nyugodj meg, netről töltök le sorozatokat néha, és mindig ugyanaz a helyzet... ameddig csak lehet nézem, mert nagyon beleélem magam és nem bírok leállni, és tényleg beleélem magam, én it abban a világban élek, aztán amikor az összes évadnak vége akkor meg hopsz :D g*cinagy üresség van bennem :( hallgass zenét, sportolj, menny el valahova a haverokkal, csak vissza kell zökkenned a valóságba :P velem számtalanszor megesett már :) nyugi
2010. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

van egy ujj sorozat az rtl-en!a Rubi!és teljesen bele zavarodtam!nem tudom megfogalmazni hogy mit érzek!csak letört voltam és csak a filmre gondoltam!a you tube-on rákerestem és már tudom a végét és csak arra gondolok!teljesen beleélem magam és az van az eszembe hogy én egy senki vagyok ők meg gazdagok és semmire nincs gondjuk!én meg élem azt a nyomoronc életemet!(6 éve párkaocsolatban élő saját házzal rendelkező 22 éves lány vagyok!)

köszönöm a válaszokat remélem segítenek majd

2010. febr. 9. 15:29
 6/15 anonim ***** válasza:

fú ez így már tényleg gáz :S

előző voltam

2010. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

6 éve párkapcsolatod van és saját házad.

Nekem nincs párkapcsolatom 1 éve és nincs házam sem. Nem vagyok depis, általában boldog vagyok és büszke. 28/F

2010. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Utazz el Szomáliába 2 hétre. Aztán - ha túléled - gyere haza és gondolkozz el, hogy mennyire rossz itt neked.
2010. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Az utolsónak van igaza. Ez inkább cska hiszti, mint depresszió. Lásd be, hogy mekkora hülyeségeket beszélsz. Van egy saját házad és egy biztos párkapcsolatod. Mi a fenét akarsz még??
2010. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

még soha


miért te igen? O.o

2010. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!