Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok rosszul a...

Csak én vagyok rosszul a vízipipától? MI lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam Vízipipát az egyik barátnőmtől. Az nap délután hárman szívtunk de semmi bajunk nem lett tőle. Aztán ma is vízipipáztam anyukám 5percenként rám nézett, hogy élek e még xD. Aztán nagyon rosszul lettem tőle felállni nem bírtam, émelyegtem, hányingerem volt.
2011. dec. 21. 20:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
eszel, iszol eleget? szerintem ez lehet a legnagyobb probléma:)
2011. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Tudod mi? Elmondjam? Akarod tudni? Az a gond hogy idióta vagy hogy azt a sz*rt szívod! Jóéjszakát!
2011. dec. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Most dobd el messzire az összes dohányzó kelléket, és az életbe többet ne vedd elő. Emlékezz, milyen rosszul voltál most
2011. dec. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úristen, az uccsó bepánikolt.

Ugyanígy voltam én is amúgy.:D Fogalmam sincs mitől van szerintem vagy szar a pipád (mint nekem) vagy egyszerűen nem bírod a nikotint. Vegyél nikotin mentes dohányt! Meg arra figyelj, hogy ne az legyen hogy kiengeded a füstös és utána rögtön szívod megint, mert így nem jut oxigén a tüdődbe, szóval ne felejts el lélegezni:))

Ja és egy jó tanács nyáron 40 fokba ne szívd a tüző napon mert 10 percig fogsz szenvedni az ágyadban úgy hogy nem tudsz felkelni xDD

2011. dec. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

öhh első 3nak üzenem, hogy OMGxD

4. meg köszönnöm az egy értelmes választ:D

2011. dec. 31. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Csak beijedtél. Minden jó így kezdődik. Amikor először bepiálsz, utána majd meghalsz a rosszulléttől. Másodjára már nem annyira rossz. Tizedjére meg már összerugdosod a családot a boldogságtól.

2012. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Első 3 elég nagy marha utolsó 2 normális :D igazuk van nem kell abbahagyni lehet hogy rosszul tömtél de lehet hogy elsőre neked ilyen volt de megszokod.
2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor jó:D
2012. jan. 2. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Első pár barom :'D LOL


Egyébként sokat igyál közben mert nagyon sz@r lesz ha kiszáradsz. Tarts szüneteket a szívások közt, ha szédülsz feküdj le és hamarabb elmúlik :D (tapasztalat :D) Ja és ha sűrűn ugyanazt a dohányt szívod, könnyen megunod az ízét :P

2012. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ja és ha sűrűn ugyanazt a dohányt szívod, könnyen megunod az ízét :P"


Ja, ja! De hát még csak tegnap kapta. Már megszokta?

2012. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!