Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap előtt voltam az első...

Tegnap előtt voltam az első kondizásomon. Mi történhetett ma? Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Szóval kedden voltam először kondiban. Egy személyi edző segítségével csináltam a dolgot, aki edzsétervet állít össze. Majd mikor végeztünk, éreztem, hogy egy kicsit fáj a torkom, de gondoltam biztos csak szomjas vagyok.

Utána hazamentünk, majd másnap (szerdán) reggel éreztem, hogy már jobban fáj a torkom, és az orrom is rendesen folyik.(Nem beszélve arról, hogy szerdára nagyon erős izomlázam lett a bicepszem, és a karomban) Bevettem Strepsils-t este, attól kicsit jobb lett, majd elaludtam. Ma, mikor felkeltem,(még erősebb, és fájóbb lett az izomlázam) egész jól voltam, de egy fél óra után újra visszajött a torokfájás, és az orrfolyás, hát megint bevettem egy strepsils-t, és indultam a következő kondizásra. Az edzővel óvatosan csináltunk mindent, a felsőtestre kevesebb, és könnyebb gyakorlatokat, inkább az alsó testre gyúrtunk. Viszont, mikor a végéhez értünk, és jött a nyújtás, kezdtem furán érezni magam...

Konkrétan kicsit sötétedett minden, és egyre jobban dugult a fülem... ez az ájulás jele lett volna?

Gondolom nem jutott elég vér az agyba, de miért pont a végén? Mi volt ez?


2011. dec. 22. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez semmi köze a kondinak, megfaztal, ennyi.
2011. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De korábban soha nem volt ilyen sötétedős füldugulós dolog... mi volt ez?
2011. dec. 22. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem látok összefüggést. Megfázás, sajnos télen szinte mindenki átesik ezen. Ez megmagyarázza az orrfolyást, torokfájást. A sötétedés is emiatt lehetett, meg a füldugulás. Gondolom a második edzés előtt sem voltál túl jól, rossz közérzettel meg nem szabad edzeni, mert nem is tudod maximálisan odatenni magad, másrészről ez lehet attól is, hogy borzasztóan kimerültél, a megfázástól. Ne ijedj meg, előfordul, de ha eddig nem tetted meg, nézed meg magad a dokival! :)
2011. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi,nekem is szokott edzés végén ilyen lenni,főleg ha hirtelen felállok.

Plusz a betegség miatt még kicsit le is vagy gyengülve valószinüleg.

2011. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2011. dec. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!