Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért könnyezem el magam?

Miért könnyezem el magam?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki nagyon felidegesít, vagy ha nagyon lecsesznek valami miatt, akkor elkezdek könnyezni, nem sírni, az egészen más. Szóval ezt hogyan tudnám kordában tartani? És mitől van ez? Eléggé zavaró, amikor próbálok visszaszólni valamit, hogy megvédjem magam, de nemtudok mert tiszta könny a szemem :/

2011. dec. 22. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon érzékeny típus vagy.. én is ilyen voltam én kinőttem belőle lelkileg megerősödtem.. az én példám hogy kiskoromban mindig extra szigorúra fogtak és nem is hagyták hogy megvédjem magam még azért is lecsesztek ha megszólaltam... és csak jött a pityergés.. biztosan vissza tudod vezetni te is valami hasonló lelki problémára a gondodat és ezt valahogy kiküszöbölni..
2011. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!