Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán amiatt nem nő a hajam,...

Talán amiatt nem nő a hajam, mert minden nap vasalom?

Figyelt kérdés
Vállig ér a hajam, kb. 7 hónapja vágattam le. Most, hogy megnőtt egy kicsit, sehogy sem áll, ha nem vasalom, és csak akkor kötöm fel, ha zsíros vagy ilyesmi. Ám pár hónapja azt vettem észre hogy egyáltalán nem nőtt (korábban sem nőtt gyorsan a hajam), s arra jutottam, hogy a vasalás miatt nem nő. Igaz lehet? És ha igen, akkor mitől tehetem természetes módon egyenessé? (a hajam hullámos).
2011. dec. 22. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A hajvasaló hosszú távon károsítja a hajadat,emiatt elképzelhető,hogy valóban ez okozza a problémát.Viszont minden hajtípusnak más a növekedése,az unokahúgomnak kleopátrahajat vágtak hosszúból,és körülbelül másfél év múlva nőtt csak meg akkorára,mint amekkora volt.

Konzultálj a fodrászoddal, ő talán többet is tud mondani neked,de azért remélem,tudtam segíteni valamennyit .)

2011. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen én is sokat vasaltam(majdnem mindennap)és elkezdett töredezni,hullani és inkább egyre kisebb lett.Elméletileg észre kéne venned,hogy elég rendesen hullik a hajad.Ne vasald annyiszor,ne olyan nagy hőfokon(kapcsolgasd ki-be a vasalót h ne melegedjen fel annyira)és használj ilyen hajra való hőálló srayt.
2011. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!