Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan hely ahova erőszakka...

Van olyan hely ahova erőszakkal lehet bejuttatni drogos embert?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nemrég egy ismerőssel futottam össze az utcán aki egy kicsit le volt csúszva és be volt lőve.A szüleit értesítettem,kiderült elszökött otthonról,és nem mentek érte.Ha megint összefutok vele az utcán van valami lehetőségem hogy egy felnőtt embert akarata ellenére elvonóba zárassak?
2011. dec. 22. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hely. Csak akkor lehet akarata ellenére elvonóra vitetni, ha ön, és/vagy közveszélyes lenne. Azaz mondjuk késsel megtámadja a szomszéd nénit, vagy pld. kiugrik az emeletről, de túléli...
2011. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remek akkor az illető számára nincs segítség :(

Nem értem miért nincs ilyenekre segítség!Van egy csomó segélyszervezet ,meg egy csomó pénznyelő intézet,de ha valakinek szüksége van segítségre és ebben nincsen tudatában akkor dögöljön meg?

Remek... :(

2011. dec. 22. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Megértelek. Nekünk a szomszédunk mániás depressziós, és skizofrén. És csak akkor viszik el (rendőrség és mentő együtt vonulnak ki) mikor bekattan, és tör zúz a lépcsőházban. Vagy pld. mikor a közös képviselőnek nekitámadt egy késsel. Szerinted?! És igy járkálnak a gyerekeim ki-be a lépcsőházban, hogy egy ilyen őrült lakik az emeletünkön :(
2011. dec. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem értem hogy hosszútávon miért nem kezelik?

Gyerekeket meg vagy beíratod egy önvédelmi oktatásra vagy veszel nekik valami önvédelmi eszközt bár ez sem jó mert ha az önvédelmi eszközzel játszanak abból csúnya dolog következhet.

tehát fel kell készíteni a gyerekeket a menekülésre és a rendőrség hívására!

2011. dec. 23. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem is. Egy nagyon jó ismerősöm teljesen belecsúszott és el is szökött otthonról. Azt sem tudják hol van vagy merre ment, ráadásul előtte akiknek tartozik összeverték. El nem tudom képzelni hol bóklászhat :( nagyon sajnálom. A rendőröket is ráküldeném, ha az segítene rajta.
2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sajnos sem drogost, sem tomboló alkoholistát nem vihetnek el

akarata nélkül kórházba, vagy intézetbe. A családomban is van ilyen, sajnos. Marad a rettegés, a félelem.

Ez a nagy "demokráciánk" eredménye.

2012. máj. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm nem ön- és közveszélyes ,,csak,, elszökdösik otthonról, nem tudunk róla hónapokig semmit. Féltem az az igazság.
2012. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!