Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni azt hogy...

Honnan lehet tudni azt hogy valaki drogos?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Elsősorban onnan, hogy ha tudod róla, hogy rendszeres fogyasztó de tagadja a függőségét.

Ha nem tudod róla, akkor látod az életstílusán, érzékelhető az életfelfogásán, ha túl agresszív vagy visszahúzódó lesz (indokolatlanul), beszűkül az érdeklődése, 'lassabb' lesz, mint volt - szóval lényegesen megváltozik és ez lehet hirtelen is; egyszóval jól meg kell figyelni az illetőt.

Aztán meg vannak a nyugtatósok. Közülük a legtöbb tudja magáról, hogy függő és ezt be is látja (pl. én).

Persze nem tudom, hogy milyen drogra gondolsz. Mert végül is azok közül amiket írtam (és sok, amit nem írtam le) egy-egy vonatkozhat más-más drogokra-szóval érted.

2011. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nemrég találkoztam egy olyan ismerőssel akivel közel áltunk egymáshoz,nos az illető annyira szét volt hogy felismerte az arcom de nemtudott hova tenni és ládszódott az értetlenség rajta.

Aki keményen függő az már józanon is torzultak a beszélgetései mintha be lenne nyomva.A szemei be vannak esve,öltözködésén is lehet látni hogy nincs igénye semmi jóra.

De vannak még azok is akik naponta szívják a mariskát és mindig azt hiszik hogy nekik van igazuk,pedig attól is láttam már torzult embert!Aki keményen csinálja azon tuti észrevenni,de viszont aki szolid fogyasztó azon csak buliban lehet észrevenni!

2011. dec. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!