Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha egy drogos...

Mi történik ha egy drogos vérét kapom?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha egy drogos elmegy véradásra és nem vallja be szenvedélyét és én pont egy ilyen ember vérét kapom meg?Őszinte válaszokat kérnék! Előre is köszönöm.
2011. szept. 25. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A levett véreket letesztelik, szóval nyugi ;)
2011. szept. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt mondják, hogy sokba kerül egy drogteszt. Minden emberre nem lenne költséges kiadás?
2011. szept. 25. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Drogra szűrnek, vérvételkor. Ettől félj a legkevésbé. Meg aztán nem teljes vért adnak át, hanem csak a szükséges összetevőjét ( vérplazmát, savót, fene se tudja mit.) Nehogy azt képzeld, hogy összekötik a drogost veled, aztán közvetlenül megy a vérzés. Persze atomtámadás esetén, vagy cunamikor veszélybe lehetsz. Akkor nem sokat sz@rakodnak...
2011. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 25. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Valahol le van írva, hogy pontosan milyen vizsgálatokat végeznek a levett vérre? Mert én annyit tudok, hogy négy fertőző betegségre kötelező, és csókolom.

Mindenesetre meglepne, ha minden ismert drogra tesztelnék.


Amúgy csak attól, hogy drogos aligha lesz bajod, hiszen ha véradásra alkalmas állapotban van, akkor érdemi mennyiségű drog nem lehet a vérében, és a fertőző betegségekre pedig szűrik a vért.

2011. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként érdekes dolog, hogy aki drogos, az szeretne leginkább vért adni, hogy bizonyítsa, még ő is ember. Pedig már alig.
2011. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy vszínűséggel semmi. Ha baj lehet belőle, akkor szűrik, ha nem szűrik, akkor meg nem lehet belőle baj.

Szerintem ha éppen elvéreznél, akkor az lenne a legkisebb gond, hogy van egy kis drog a vérben...

2011. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, hogy 2 nappal véradás előtt szívtam füvet. Remélem nem öltem meg senkit, bár akkor már nagyon kis mennyiségben lehetett csak jelen az anyag a véremben.
2011. nov. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én régebben adtam vért,de volt elkezdtem bulizni és egy lányt elkisértem vért adni,nos nem tagadom visszakellett utasítanom őket mert kérleltek hogy adjak és azt hitték hogy azért nem adok mert félek a tűtől pedig nem is csak tudom hogy akkoriban volt mikor cuccoztam és emiatt nem adok vért.

Meg szerintem aki totál narkós vagy csak szimpla füves az miért adna vért?

Mostanság gondolkodtam rajta hogy beugorjak vért adni ,mert már vagy 4 éve tiszta vagyok de nemtudom hogy menjek e.Pedig szívesen eljárok vért adni ha szükség van rá!

2011. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!