Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyíthatnám meg a...

Hogyan gyógyíthatnám meg a popsilyukam mellett lévő sebemet?

Figyelt kérdés

Az a gáz, hogy kb 1 hónapja elvágtam a popsi lyukam mellet kb fél centivel a bőrömet borotvával. Tudom eléggé kényes terület, nehezen gyógyul és nem vmi higiénikus pl nagy WC-zés után. A kérdésem az lenne hogyha valaki volt már hasonló cipőben akkor az hogy gyógyította meg?

Én kb pár napja úgy csinálom hogy minden nagy wc-zés után (amikor csak tudom) megmosom magam és bekenem Bepanthennel. Ha ezt csinálom mennyi idő kb míg meggyógyul? orvoshoz nem nagyon akarok menni.


Amúgy igen tudom, nagyon béna lehetek ha ott elvágom borotvával. :S Tisztában vagyok vele, lecseszéseket nem kérek :)


2009. máj. 19. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem betadin oldattal kenegesd,már csak az elfertőződés elkerülése végett is,és hatásosabb is mint a bepanthen
2009. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így max 1-1,5 hét alatt sokat fog gyógyulni.
2009. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,

ne aggódj, nem te vagy az egyetlen. nekünk üvegajtós a tvszekrényünk, vagyis csak üvegajtós volt. tettem, vettem, kinyitottam, majd elfordultam és a legnagyobb lelki nyugalommal legugoltam.... a fenekemen nem maradt ép bőr. szóval más is ilyen béna :-)) én betadine-nal kenegettem, de jó sokáig kellett, mire meggyógyult. orvoshoz én sem akartam menni, mert én is ott dolgozom, nem akartam magam hülye helyzetbe hozni. szóval meggyógyult, de elég sokáig tartott.

2009. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!