Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ketoldali csomokat talaltak a...

Ketoldali csomokat talaltak a tudomom/nodul. Bilat. / 6 helyen 3-6mm, hogy lehet gyogyitani? Mert fajdalmaim is vannak

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak emberek, akik 6-8-10 éveket tanulnak, hogy választ adhassanak erre a kérdésedre.


Jobbulást, kívánom, hogy minél előbb gyógyulj meg!

2011. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem kemoterapiat ajanlottak ra es felek...
2011. dec. 25. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne félj, hanem fogadd el a kemoterápiát. Ha bilaterális a daganat, akkor nem műtik, csak akkor, ha egyoldali. Szedj Culevit-et, sok C-vitamint, gyümölcsöt egyél. Persze az orvosod tudjon róla. Igaz nekem nem ilyen daganatom volt hanem urológiai, de tudom miről beszélsz.


36/F

2011. dec. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen nem muttik, penteken kaptam meg a papirokat, hogy problemas lenne a muteti beavatkozas.
2011. dec. 26. 12:01
 5/5 anonim ***** válasza:
A kétoldali folyamatokat általában valóban nem műtik. Megvizsgálták már, hogy milyen csomók ezek (szövettan volt?). Egyes sejttípusoknál még akkor sem műtéti a kezelés, ha azok csak egy oldalon vannak. Vizsgálták, hogy ezek nem máshonnan (más szervből) kialakult áttétek? Több kisebb csomó erre is utalhat. Ha megkérdezhetem hány éves vagy? A kemo-t, ha az orvos azt javasolja, mindenképp kezdd el. Remélem hamarosan jobban leszel.
2011. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!