Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségtelen vagy ciki, hogy...

Egészségtelen vagy ciki, hogy 20 évesen a gyerekosztályról veszem a nadrágot?

Figyelt kérdés

160cm és 43 kg vagyok.


A női részlegen (például Zara) a nadrágok röhejesen bők a fenéknél/combnál.

A nagy méretű lány nacit veszem.


2011. dec. 25. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Mindkettő.
2011. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem lehetsz egy nagy darab. A családodban mások is ilyen vékonyak?
2011. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne az? Ahogy a mai gyerekek öltözködnek... A barátnőm is igen pindurka, ő is vett már a gyerekosztályról cuccot. Mondjuk bementünk a nem tudom, milyen boltba, ahol tele volt a felnőtt részleg Snoopys, Csőrikés meg mindenféle rajzfilmes felsővel, 6-7-8ezer forintokért. Egy másik bolt gyerekosztályán dettó olyan mintával voltak a méretében feleannyiért. Ha egyszer az a jó méret, miért nem vennéd meg azt?
2011. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Átérzem a problémádat, nekem se sikerül gatyeszt találni. Én nem vagyok 160, de 43 kiló ugyanúgy. Pedig az étvágyammal nincs baj. Gyerekméretekkel az a bajom, hogy általában rövidebb.

23/N

2011. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miert lenne mar egeszsegtelen? Nem az, meg furcsa sem vagy, hanem talpraesett.
2011. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 156 cm vagyok és 44 kiló. Felnőtt méretben ritka 25-ös méretű nadrágot kapni, én is gyerekruházatban szoktam vásárolni.
2011. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: én meg januárban leszek 30 éves.
2011. dec. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármelyik is? Ha azokba a ruhákba férsz bele kényelmesen, akkor abba, ez van.
2011. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Erről igazán nem tehetsz van ilyen. Ilyen lettél. Tényleg sok kellemetlenséggel járhat. Én se vagyok egy egyszerű eset már sokszor gondoltam egy varrótanfolyamra de egy ideig nem is indítottak sehol aztán meg iszonyú drága volt ha véletlenül találtam egyet.

Kitartás!

2011. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha alkatilag vagy ennyire vékony, és amúgy egészségesen nézel ki, jól érzed magad, akkor nem gáz, hogy gyerekosztályról veszel gatyát. HA kőkemény diétával tartod így a súlyod, anorexiába hajló a viselkedésed, csak hogy ilyen pici ruhákat vehess magadnak, akkor egészségtelen.
2011. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!