Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki sztori a vároteremben....

Ciki sztori a vároteremben. Te hogy reagáltál volna erre?

Figyelt kérdés
Teganaoelőtt mentem ultrahangra.Egy nő leült mellém,és kérdezte tök hangosan:Neked melyik KANDÚR csinálta az ultrahangot?Váróteremben persze röhögés volt,én meg nem tudtam mit mondani...
2011. szept. 25. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csizmás kandúr - ezt kellett volna mondanod
2011. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos mondtam volna, hogy ez nem állatklinika. :D Ide nem járnak macskák. :D
2011. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez tök poén szerintem!

Most is itt röhögök rajta.

KANDÚR!!!!

Nagyon jó!

2011. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg kicsit pozitívabb lenni, szerintem ez mókás, főleg, ha valahogy frappánsan válaszolsz vissza mosolyogva. A Csizmás Kandúr megoldás nekem is tetszik!! :)
2011. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nevettem rajta,de nem tudtam mint mondani,kandúr...lol,legközelebb viszem a két macsekom,és megcsinálják az ultrahangot
2011. szept. 25. 09:34
 6/6 anonim ***** válasza:
magyarán szólva a női ultra hangon voltatok! és te babát vársz gratulálok neked is meg a kandúrodnak is sok sikert a kis kandúrhoz!XD
2011. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!