Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Karácsonykor rosszul lettem, nagyon sokszor hánytam, remegtem, ki kellet hívni az ügyeletet(Azt mondták valami vírus). Másnapra jobban lettem, de alig bírtam járni. Sokáig fenn voltam, olvasgattam, ilyenek, de egész nap csak ropit meg kekszet ettem és vizet ittam (ugye beteg voltam). Ma dél körül keltem, egy kis főtt krumplit ettem, és vizet ittam . Most pedig ha felállok, nagyon szédülök, majdnem elesek. Miért van ez?
2011. dec. 26. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Éhség...nem kapott energiát az agyad, persze, hogy szédülsz..
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vírusos gyomorrontás.
2011. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek:egyek, vagy feküdjek le, vagy valami más?
2011. dec. 26. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
víz helyett édes teát igyál+ egyél vmi sósat is! (pl. keksz, ropi, sós főttkrumpli. Valszeg azért szédülsz, mert legyengültél, glükóz kell a szervezetednek. De ahhoz sósat és édeset egyszerre kell enned. (a szervezeted a glükózt csak sóval együtt tudja felszívni, egyiket a másik nélkül képtelen.)
2011. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nemrég ettem 2 zacskó ropit, meg ittam Nesteat. Köszönöm szépen mindenki segítségét, nemsokára megyek aludni! :)
2011. dec. 26. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:
jobbulást! :)
2011. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!