Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajak pc után nagyon fáj a...

Ajak pc után nagyon fáj a szám? Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ajak pc-m pénteken csináltattam.. ma hétfő van, de azóta is nagyon, nagyon fáj... Pár ismerősöm azt mondta, hogy mozgassam, de az nagyon fájt... Gyógyszert, kenőcsöt nembírtam rá venni, mert ugye Karácsony volt. MOst mit csináljak vele? Holnap egyből szaladjak a gyógyszertárba? LÉccives irjatok!

2011. dec. 26. 22:21
 1/2 anonim válasza:

Sajnálom, hogy fáj, de MIÉRT? MINEK? csináltattad???

Nekem a PC-s lányok nem jönnek be, tök felesleges, szebb nem leszel tőle, de csúnyább igen. Egy rakás fertőzést összeszedhetsz és semmi értelme. Nem ettől lesz valaki vonzó vagy becsületes és kedves hűséges lány. És kit érdekel mit mondanak a "többiek", ha ettől leszel valaki már megette a fene. Inkább gondolkozz el azon mi az élet értelme, milyen céljaid vannak és ez mennyire illik bele a képbe.


Bocs a negatív kritikáért, sajnálom, hogy ilyen dolgokban keresed a boldogságot...


Válasz a kérdésedre, valószínűleg begyulladt, fertőtlenítsd le alkohollal vagy esetleg pálinkával öblögesd kamilla teával propolisszal ilyesmi...


20f

2011. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
honnan vetted hogy lányvagyok? csakmert fiu..xD
2011. dec. 26. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!