Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség? Bővebben lent!

Pánikbetegség? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Ha ideges vagyok, vagy vitatkozom valakivel ami hevessé válik elkezdek remegni, jég hideg lesz a testem, vacogok. Ez lehet pánikbetegség? Mit tudok vele kezdeni?
2011. dec. 27. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Az idegtől remegsz ilyenkor ez még nem pánik.

Én pánikbeteg vagyok vannak ilyenek nálam is de ha ezekkel a tünetekkel más nem párosul és utána elmúlik és jól vagy akkor ne aggódj.

Mindenesetre próbáld kontrollálni a beszélgetéseket és a vitákat ha figyelsz az ilyenre akkor könnyebb lesz. Úgy néz ki egy kicsit érzékenyebb vagy stresszesebb vagy de ez még nem pánik. Az nagyon durva.

2011. dec. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség sokkal keményebb. Nekem van egy barátom, aki 32 éve küzd ezzel. Vannak ehhez hasonló tünetek is, de ez lepkefing egy igazi pánikrohamhoz képest. Nem egyszer van még mostanság is, hogy át ölelem és úgy nyugtatgatom, ha épp együtt vagyunk. Ez gyerekkorunk óta így van.

Ilyenkor olyan erős a félelem, hogy akár a záróizmok is elengedhetnek.

Te szimplán idegrohamot kapsz! :D

2011. dec. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!