Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki valami hajtápláló...

Valaki valami hajtápláló csoda szert?

Figyelt kérdés
a hajam sötétebb szőke.. Nyár óta mondhatni rendszeresen vasalom. Nem gagyi vasalóm van , de tudom mindegyik károsítja a hajat. Az enyémnek inkább a vége nem ha kivasalom az egész ilyen színtelen fakó. Ha kifésülöm meg ilyen "seprűs" szanaszét áll. UTÁLOM!! Valamivel azért remélem lehet rajta segíteni..!?? Előre is köszi a válaszokat.
2011. dec. 27. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
hetente bekenheted a végeit olivaolajjal,az hosszú távra jó lesz!
2011. dec. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én élesztőt keverek össze mézzel azzal készítek pakolást.

20 percig tartom rajta, betekerem, hogy az élesztő melegen legyen.Aztán lemosom.

Vannak jó kis hajvégápoló folyadékok a Rossmanban meg a DM-ben láttam sokfélét.

2011. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél rá hajvégápolót. Nekem a gliss kur vált be, eszméletlen jó. Csak mostanában nem láttam sehol, de remélem, nem vonták ki véglegesen a forgalomból.. Házi tápláló pakolásokkal is érdemes kísérletezni, nekem ugyan nem váltak be, de neked hátha.
2011. dec. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsokat:) Kiprobálom őket hátha.:D mert levágatni viszont nem akarom.:///
2011. dec. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!