Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ha kiderülne,...

Hogy reagálnátok ha kiderülne, hogy fél évetek van vissza?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy pont ma rákot diagnosztizálnak nálad.Fél éved vagy még annyi sincs vissza. Mit változtatnál az eddigi életeden? Mitől félnél? Hogy reagálnál? Miként közölnéd a szüleiddel/barátaiddal?

Szólok,nem vagyok hála isten beteg és senkinek nem is kívánom,csupán egész délután ezen agyaltam,mert láttam egy filmet ahol a végén elhunyt a főszereplő...

Előre is köszönöm!

19L


2011. dec. 28. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mivel nem tehet ellene semmit az illető, max öngyilkos lesz vagy beletörődik.. pár napig játszanám a sértődöttet majd élném az álmaimat, hogy az a fél év úgy teljen mintha összetömöritenék 50 évet. :)
2011. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindent pénzzé tennék és elvonulnék egy erdőbe meditálni, sétálni, fél évnyi kajával egy házba.
2011. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mi a címe a filmnek? Jól hangzik, kíváncsi lennék rá.
2011. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

nincs sok félrerakott pénzem, de abból olyan helyekre utaznék, ahová mindig is el akartam jutni, kipróbálnék pár extrém sportot, minden percet élveznék, rengeteg időt töltenék a barátommal és a családommal.

felötlött bennem, hogy lehet jobb lenne szakítani, de végülis tök mindegy, ígyis úgyis elveszít, ha utólag tudja meg, hogy meghaltam, akkor meg becsapva fogja érezni magát. valószínűleg megbeszélném a szüleimmel, hogy a halálom után mit hogyan szeretnék, pl. a gitáromat kapja meg tesóm, temetésre ne költsenek sokat, ha nem rák lenne, felajánlanám a szerveimet. kicsit morbid meg mélabús ezen gondolkodni, de nem lehetetlen. mondjuk egy pár napra biztos letargiába esnék, de lenne, aki kisegít belőle:)

2011. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez a Kate Hudsonos film, Egy kis mennyország
2011. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A film címe: Egy kis mennyország. Kate Hudson a főszereplő.
2011. dec. 28. 19:53
 7/13 anonim válasza:

Most azt mondom, hogy nem félek mert hiszek Istenben és a reinkarnációban.


Viszont ha ezt tényleg megtörténne vele akkor lehet, hogy másképpen gondolkodnék.

Én is megpróbálnám élvezni az utolsó hónapokat.

2011. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát a múltkor rámjött a frász, de hálisten vaklárma volt.

Eleinte rettentően félnék, utána dühös lennék, majd belenyugodnék. Van is a halálhír feldolgozásnak egy bizonyos lépcsője, ami az emberek zömére igaz. Feltételezem hasonlóan reagálnék.

2011. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Otthagynám a sulit, és kirándulnék. Megbeszélném az itthoni gondjaimat - normális stílusban, mert lehet, mégis túlélem.

Megnéznék egy rahedli filmet, amit még nem láttam, és szerintem életemben először berúgnék. :)

Olvasnék, zenét hallgatnék és énekelnék.


Vagy csak ülnék a szobámban és magam alatt lennék teljesen.

2011. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igazán semmit nem csinálnék


egyik ismerősöm rákos volt, pár hónapot jósoltak neki, ehhez képest éveket élt még

másik ismerősömnek megint csak rákot diagnosztizáltak már 4 éve neki is csak hónapokat jósoltak és egyre jobban van

unokatesómnak is ő már kemoterápiát se kapott mert az orvosok nem látták értelmét és 3 hónapot jósoltak neki, mert úgy el van terjedve benne ahhoz képest eddig másfél évet ráhúzott és reméljük, hogy még egy jó pár évig itt lesz, mert nagyon fiatal

2011. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!