Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok ha kiderülne,...

Hogy reagálnátok ha kiderülne, hogy fél évetek van vissza?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy pont ma rákot diagnosztizálnak nálad.Fél éved vagy még annyi sincs vissza. Mit változtatnál az eddigi életeden? Mitől félnél? Hogy reagálnál? Miként közölnéd a szüleiddel/barátaiddal?

Szólok,nem vagyok hála isten beteg és senkinek nem is kívánom,csupán egész délután ezen agyaltam,mert láttam egy filmet ahol a végén elhunyt a főszereplő...

Előre is köszönöm!

19L


2011. dec. 28. 19:17
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én szerintem élném az életem tovább, persze, minden ujjab lehetőséget megragadnék, hogy jól érezzem magam, mint eddig :))

pl. Nekem a múltkor azt mondták agydaganatom van egy telejs napig tartott amíg kiderült, hogy mégsem. Én akkor sem voltam magam alatt. :D

15/L

2012. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

valószínű mérges lennék, hogy miért pont én lettem beteg.

Ilyen szerencsétlen vagyok pont én ....

Lehet hogy öngyilkos lennék. Nem tudnám feldolgozni és várni a halált. Látni, ahogy a szüleim tönkremennek.

Én nem tudnám élvezni az életet így, hogy tudom nem sok van hátra.

2012. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Biztos megviselne, nem a halál, hanem a betegség, de nem venném készpénznek hogy fél év és kampec, ugyanis több ismerősöm meggyógyult teljesen rákból. És egy kicsit örülnék, hogy a vártnál hamarabb Jézussal lehetek, mert"nekem az élet Krisztus és a meghalás nyereség"
2013. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!