Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat a kezem, lábam...

Mitől fájhat a kezem, lábam és a karom?

Figyelt kérdés
Magától fájnak.2.napja fáj a bal karom és jobb lábam,illetve ma óta a jobb karom és mind2 kezem és bal lábam.
2011. dec. 31. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ízületi gyulladás is lehet.
2011. dec. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
29 évesen? Hirtelen alakult ki a semmiből.
2011. dec. 31. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen ,nálam 30 évesen jött elő.

De lehet ,hogy csak megerőltetted magad. Ha még nem múlt el menj orvoshoz.

Jobbulást!!!!

2012. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ma jól voltam estig. Azóta kicsit fáj a lábam meg a kezeim,meg nem rég a bal karom is elkezdett fájni. Te elmentél és elküldött szakrendelésre azok alapján amit mondott és úgy derült ki? Én arra is gondoltam,hogy a decemberi sérüléseim következménye esetleg (elesés ahol a fejemet ütöttem be és vérzett,forgófoteles baleset ahol hátraestem majd kicsúsztam belőle és többek között a fejem is beütöttem,ill. 2 fejbe verésem (konyhaszekrény ajtajába,lépcsőfordulóba)
2012. jan. 3. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen ,én elmentem a házi orvoshoz és adott beutalót Reumatologiára.

Jó sok baleseted volt 1 hónap alatt,remélem már jobban vagy!?

2012. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem jobb. Duzzanatok és kinövések vannak. Mozgásra még jobban fáj.
2012. jan. 9. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg menjel orvoshoz. Nekem is be volt nagyon duzzadva kaptam rá gyógyszert. A kezeimet nem tudtam felemelni olyan fájdalmaim voltak. Utána jártam kezelésekre: fizikoterápiára,masszásra,gyógytornára.Ezekért fizetni kellett,sajnos. A kezelésektől rosszabb állapotba kerültem,így 3 hét után azt mondtam ,hogy ennyi elég volt.

Most inkább be kennem kenőcsel, ha fáj.

2012. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem 14eves koromba derult ki hogy jobb kezembe izuleti gyulladas van (akkor még csak az fajt) most vagyok 15éves es most faj mind a 2 kezem (a jobb amirol kiderult izuletigyulladasos az jobban faj) tegnap epp veletlen ratamaszkodtam es most mar jobban faj de ha tobbet megyek akkor a lábaim is elkezdenek fajni (de megint nem megyek vele orvoshoz) egyebkent eleg hosszadalmas volt mivel mindenhova idopontok kellettek es volt hogy honapokkal kesobbre kaptunk idopontot
2020. máj. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!