Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérem valaki segítsen! A két...

Kérem valaki segítsen! A két lábujjkörmöm alól folyadék szivárog! Levágtam a körmöm, nem is fájt, de most teljesen levegős alatta! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1-2 hete fájt a két nagylábujj körmöm,de nem nagyon foglalkoztam vele, sokat hordok magassarkú fedett cipőt, ezért gondolta hogy attól...egyszer már benőtt a körmöm és akkor kivágtam magamnak utána hónapokig nem fájt.

Most viszont be van gyulladva, és folyadék sziváros alóla. Mindenképp elmegyek orvoshoz, de addig tudnátok valamilyen praktikát?


2012. jan. 3. 20:42
 1/7 Veky ***** válasza:
0%
Máskor ne havonta egyszer fürödj... :D
2012. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem volt kényelmes, jó a cipőd és megnyomta a körmöd. Én is ugyanígy jártam még ősszel. Befeketedett a körmöm alatta pedig véres duzzanat volt. Mondjuk nekem nem folyt ki. Egy idő után a hólyag begyógyult, de a körmöm egy idő múlva le is esett.

Nincs praktika, majd begyógyul.

2012. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Veky, mindenki magából indul ki!


Platform cipő átka, ezek szerint összenyomta...szedjem le az egész körmöt?

2012. jan. 3. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már levegős alatta, akkor úgyis gyakorlatilag a levegőben lóg, nem tartja semmi, úgyhogy leveheted. Legalább gyorsabban tud nőni az új!
2012. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor megláttam sokkot kaptam velem sosem volt ilyen.:S Az egyiket levágtam de olyan csúnya hogy a másikat már nem merem...
2012. jan. 3. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom hogy csúnya. Én is el voltam borzadva a sajátomtól, lévén hogy még soha nem jártam így.

De hát saját magam tehettem róla... megvettem egy totál kényelmetlen sportcipőt, csak azért mert fekete volt és nekem mindenáron az kellett, és abban indultam el a spinningmaratonon. Gondold el, órákon keresztül tekertem abban a kényelmetlen cipőben, csak azért mert az illett az fekete-lila összeállításomhoz... tiszta hülye voltam...

Hát megfizettem az árát... mindegy most már azért kezd szépen visszanőni.


Tanulság: kényelmetlen cipőt soha többé nem veszek fel!!!

2012. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg platform cipőt, teljesen szétnyomta a lábamujját. Közben egyikről teljesen levágtam a körmöt, másikról majd a gyógypedikűrös...
2012. jan. 4. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!