Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hajból kimutatható a korábba...

A hajból kimutatható a korábban használt drog (fű vagy hasonlók)?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi időre visszamenőleg? Milyen formákban/esetekben tudják ezt kivizsgálni ( nem csak hajra értem)?
2012. jan. 4. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajból, vizeletből, vérből kimutatható! 1.2 hónapra visszamenőleg kimutatható.
2012. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A haj havonta átlagban másfél centit nő de ez egyénenként változó de ez az átlag.


A mérgeket ki lehet mutatni és ennek alapján határolják be mikor kerülhetett a szervezetbe.


Úgy tudom mintha a kábszert ki lehetne mutatni de hogy a füvet is azt nem tudom.


Végül is ha valami bekerül a vérkeringésbe az kapcsolatba kerül a hajhagymával is.


Azt nem tudom mennyire kerül a vérkeringésbe a füst és meddig marad ott stb.

2012. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberi haj kicsit olyan mint a fáknál az évgyűrű.

Egy csomó dolog kimutatható belőle.


Annyi időre visszamenőleg amíg le nem vágattad,kb 12-14centit nő évente.Számold ki a hajad hosszából.


De nem hinném hogy emiatt aggódni kellene, hasonló vizsgálatról még nem halottam.

Szerintem ez még nem elterjedt dolog.

2012. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki lehet mutatni a hajból és szőrszálakból is, vagy akár a körömből is, azonban ezt nem tekintik megfelelő mintahordozónak, ez miatt nem is használják. Az amfetaminszármazékok kimutathatók belőle jól, de csak hetekkel később (növekedés miatt).

A vér, vizelet, nyál és verejték sokkal alkalmasabb rá, azonban az utóbbi kettőben csak rövid ideig van jelen.

2012. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még hozzátenném az előbbi válaszomhoz: A THC a használat gyakoriságától függően a vérből pár nap után még kimutatható, vizeletből egy-két hónapig.

Hogy a hasonlók alatt mit értesz nem tudom, az amfetaminszármazékok ennél jóval rövidebb ideig, pár napig mutathatók ki vérből és vizeletből.

2012. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!