Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorrákról tapasztalatok?

Gyomorrákról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Minden érdekel. Tünetek, vizsgálatok, gyógyulás.

Saját tapasztalatokra lennék kiváncsi.


2012. jan. 4. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a vizsgálatokról tudok nyilatkozni, mert nekem szerencsére nem az volt a bajom, bár arra gyanakodott az orvosom. Először vérvétel volt nekem, aztán gyomorröntgen, gyomortükrözés. Egyik se fáj, a röntgen semmi extra, meg kell inni egy pohár löttyöt, miközben röntgeneznek. A tükrözés kicsit hosszabb, de az se nagy dolog, befújnak valami sprayt a szádba, ráharapsz egy műanyagra, aztán le kell nyelni a csövet, max. 4-5 perc múlva kihúzzák és mehetsz.
2012. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A tüneteidről mesélnél?

Tükrözésem volt már.

2012. jan. 4. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Fájt a gyomrom, hányingerem volt, nem bírtam enni. Gyomorfekély volt egyébként,de már meggyógyultam.

Rólad van szó egyébként? Mikor volt tükrözésed? Biztos észrevették volna akkor, ha gyomorrákod lenne.

2012. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, rólam van szó. Tükrözésem 8 éve volt, totál más miatt.

Most sokszor van hányingerem, nem nagyon eszek és fogytam, semmim nem fáj. Lehet, hogy csak kimerült vagyok

2012. jan. 4. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak rengeteg oka lehet. Menj el orvoshoz mindenképp, de ne lepődj meg, ha teljesen más irányba kezd keresgélni.
2012. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!