Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 11 évesen ráncok a szememnél?...

11 évesen ráncok a szememnél? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, lány. A szemhéjamon ha becsukom a szemem ráncok vannak (vagy ha jóltudom szarkalábok) mitől van ez? :////
2012. jan. 7. 11:29
 1/3 bánomisén ***** válasza:

A szarkalábnak nevezett ráncok nem a szemhéjon vannak, hanem a szem sarkában.

Az a jó, ha "ráncok" vannak a szemhéjadon, ugyanis az azt jeleni, hogy tudod nyitni és csukni a szemed. Azok attól vannak, hogy amikor nyitva van a szemed, nem feszül ki a szemhéjad, hanem összegyűrt állapotban a szemed fölött tartózkodik, és a gyűrődések nyoma meglátszik. De még mindig jobb, mintha nem lenne ráncos, viszont nem tudnál pislogni, aludni, vagy behunyni a szemed, amikor akarod.


11 évesen nem korai még ilyesmivel foglalkozni, gyermek?

2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak megilyedtem :S
2012. jan. 7. 11:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Fölösleges még ezen aggódnod. Azok a "ráncok" kellenek, ahogy 1. válaszoló is írta.

Viszont egy jó tipp: aludj eleget, sokat, mert a kialvatlanság semiképp sem tesz jót, sem az agyadnak, sem a szemednek (na, nekem akkor lesz nagyon ráncos és beesett és ronda).

2012. jan. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!