Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos ülőidegzsábám van,...

Szabóné Éva kérdése:

Sajnos ülőidegzsábám van, amitől már fél éve szenvedek. Van-e ennek valami orvossága, gyógymódja? Eddig senki nem tudott biztatni semmivel. /orvos sem /

Figyelt kérdés

2012. jan. 7. 14:58
 1/2 tetris ***** válasza:
A gyógyászati segédeszköz boltokban lehet kapni olyan ülőpárnát, ami egy lapos úszőgumihoz hasonlít, de ráüléskor tehermentesíti az alső területet, illetve áthelyeződik a testsúly ülésnél. Aranyeresek is szokták használni.
2012. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alternatív gyógymódok szakaszban szerintem van figyelemreméltó:

[link]


És egy saját tapasztalat: A csuklómban volt régebben ínhüvely gyulladás, amit ráadásul reuma rendelésen csúnyán elkezeltek. Végső elkeseredésemben Ördögkarom zselét használtam rá és attól jött végül helyre, ráadásul meglepően gyorsan, pedig mire idáig jutottam a dokikkal, már 7-8 hónapnál tartottam a kínlódással (esténként már néha sírtam a fájdalomtól). Később akadt némi problémám deréktáji idegbecsípődéssel (konkrétan járni sem birtam). Eszembe jutott az Ördögkarom, gondoltam előbb kipróbálom, mielőtt dokihoz fordulok vele (valahogy nem volt bizalmam hozzájuk). És újra bevált. Igaz, a tiéddel együtt három különböző probléma, de közös bennük a gyulladás, az idegbecsípődés, na meg a fájdalom. Szerintem egy próbát neked is megér, ártani nem tudsz vele, gyulladás csökkentő, izomlazító és fájdalom csillapító hatása van és pár százasba kerül csak.

2012. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!