Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy alul működésre...

Pajzsmirigy alul működésre gyógyszert szedők, mikor kezdtetek el fogyni? Gyorsan beindult az anyagcsere? Milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyni nem fogsz. Amikor elkezdtem szedni a legelején pár napig megindult lefelé egy kis zsír, de az azért van mert hosszú idő után újra beindult rendesen az anyagcsere.

Ugyanúgy mozogni kell és diétázni, mint az egészséges embereknek, mert a gyógyszerrel te is az leszel:)

Mellékhatásai pedig nincsenek ha jól van beállítva a bogyó.

2012. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy csak úgy nem fogyok, csak az érdekel, hogy mikor hat a gyógyszer és mikor hat rá a mozgás is, mert most hiába diétázom és mozgok, nem történik semmi!
2012. jan. 7. 20:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a tünetet arra értettem, mikor kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyed, bocsi a félreértésekért, depis vagyok :(
2012. jan. 7. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:

A tüneteim röviden:

állandó fáradtság

depresszió ---> emiatt gyenge immunrendszer, minden vackot elkaptam

alvási zavarok

szőrösödés

hajhullás

rendszertelen menstruáció

hideg végtagok, érdekes, ha nem tudtam kialudni magam a fejem mindig meleg volt, de csak a fejem. Szinte soha nem volt lázam viszont, tüszős mandulánál se értem el a 37-et.

gyakori fejfájás, migrén, forntérzékenység

nyilvánvalóan hízás, igazából volt egy időszak amikor éheztettem magam és több órát sportoltam egy nap és akkor se mentem 59 kg alá...

állandóan be volt gyulladva az ínyem

erős izzadás

száraz bőr


Amik így hirtelen eszembe jutottak.

A fogyással meg továbbá nem tudok segíteni mert most úgy néz ki, hogy más bajom is van...:/

2012. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

kérdező.. egy cipőben járunk nyugi :) én sem fogyok semmit akármit csinálok, jövőhéten megyek kivizsgálásra mert tuti hogy parjzsmirigy alulműködésem van. vagyis a tünetek nagyon arra utalnak.

17/L

2012. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, régi a kérdés, de 4. válaszoló, aki a tüneteidet felsoroltad, megkérdezhetem, hogy milyen probléma állt a háttérben, ha nem csak a pajzsmirigy alulműködés?

Ezek rám is mind igazak, és nem hiszem, hogy csak a pajzsmirigy miatt lenne, mikor az alulműködésnek pl. nem tünete az izzadás.

2015. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!