Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gyakori hajmosással hamarabb...

A gyakori hajmosással hamarabb zsírosodik a haj? Elég megosztóak a vélemények. És valaki megmondaná hogyan is működik a citromleves hajpakolás pontosan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 22:27
 1/4 anonim válasza:
Nálam sajnos hamarabb zsirosodik a hajam,de igy is 2-3 naponta mosom,én száraz sampont használok igy 3 napra kitudom tolni a hajmosást,pedig fekete a hajam kezembe eldörzsölöm a port és ugy a hajtövekre igy csak annyit megy a hajadra amennyi szükséges.A citromos öblités:1liter vizbe egy egész citromot belefacsarsz és amikor lemostad alaposan a sampont utána leöblited még citromos vizzel,de ezt már nem mosod ki.Nekem igy vált be régebben most hogy fekete hajam igy nem használom.Almaecetes vagy sima ecet jobb a sötétebb hajra.
2012. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mármint ecetes viz.Azt meg úgy hogy 1liter vizbe 1 evökanál ecet,és úgyan úgy utolsó öblitésként használod,de ettől könnyebben kibirod fésülni a hajad nem kell balzsam,nem száritja a hajat,jó ez is a zsirosodásra.
2012. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és sötét barnás hajam van. :)
2012. jan. 8. 21:19
 4/4 anonim válasza:
A gyakoribb hajmosással NEM zsírosoodik jobban a hajad, ha jól választod meg a samponod. Az erős kémiai anyagokkal telinyomott sampon erősen szárítja a fejbőrt ezért a fejbőr regenárálódása érdekében a fejbőrőd több zsírt termel.(egyébként ez egy régi úgymond legenda, mert régen csak erős kémiai anyagos samponok voltak)
2012. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!