Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van e valami gyógymód, a...

Van e valami gyógymód, a túlzott izzadásra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire erősen, és hogy hol izzadsz. Nem kizárt, hogy lelki eredetű. Nekem közepesen erős izzadásra (hónalj) a solutio antisudorica vált be. Nekem hosszú hetek kellettek ahhoz, hogy hasson. Gyógyszertárban lehet ilyet kapni max. 500 Ft-ért. Fürdés után a száraz hónaljadat kell bedörzsölnöd vele egy vattapamacs segítségével. Ha ezt minden nap megismétled fürdés után lefekvés előtt, akkor egy idő után teljesen megszűnik az izzadás. De ehhez az is kell, hogy ne gondolj rá folyamatosan. Fantom izzadásod lehet, amikor úgy érzed, mintha csurom víz lennél, de közben tök száraz. Remélem segítettem.
2012. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. lelki eredetű, mert ha stresszelek, akkor nagyon rám jön egy izzadási ciklus, aztán eltűnik, de nagyon zavar. Homlokon izzadok. mit lehet tenni?
2012. jan. 10. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el neurológiára.
2012. jan. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!